10 فاکتور خنک در مورد Hyundai Elantra
آگوست 25, 2018
هیوندای قصد دارد از طراحی های منحصر به فرد آلفارومو استفاده کند
سپتامبر 4, 2018

خودروهای هیوندای Elantra 2019 مانند حمله شخصی به نسل قبلی احساس می کند. مدل 2011 با عناصر طراحی براق و براق به بازار عرضه شده است. چراغ های فرسوده بلند و بیش از چاه چرخ چیده شده.
Elantra 2019 طرح طراحی ماشین نسل فعلی را برای سال 2016 معرفی می کند. خودرویی جمع و جور ویژگی های جدید کاپوت، کاپوت جلو، مشبک، چراغ جلو، و جلو fascia، که به آن یک سبک تیز و جدید است. عقب چندین به روز رسانی را می بیند، اما عناصر مثلثی جلو را از دست می دهد. یک عقب عقب فیشی، واگن های واضح تر و یک تنه جدید وجود دارد. طراحان محل بشقاب مجوز را به سپر منتقل کردند.

طراحی جدید چرخ های 16 و 17 اینچی و آلیاژهای جدید 15 اینچی برای تزیین محیط زیست، به روز رسانی های Elantra را تکمیل می کنند، در حالی که Limited و Sport trim lights چراغهای LED را دریافت می کنند. هیوندای Elantra 2019 شش سطح ترخیص – SE، SEL، Value Edition، Limited، Eco و Sport را ارائه می دهد.

در داخل، تغییرات کمتر قابل توجه است؛ با این حال، Elantra 2019 سیستم اطلاعاتی AVN 5.0 Hyundai را دریافت می کند. کنترل های HVAC و نمایش اطلاعات سرگرمی بازسازی می شوند. سیستم صوتی رنگی پنج اینچی استاندارد با ارتقاء 8 اینچی است که شامل Android Auto، AppleCarPlay و Navigation در trim trim است. ترمینال محدود دریافت هشت بلندگو، سیستم صوتی Premium Premium با یک ساب ووفر و شارژ تلفن بی سیم Qi را دریافت می کند.

خودروهای هیوندای همچنین فناوری های ایمنی موجود در ترمزهای SEL و بالاتر را ارتقا داده است، پیشگیری از برخورد پیش رو، جلوگیری از خط و مراقبت از راننده. کسانی که ترمینال محدود را انتخاب می کنند، چندین ویژگی دیگر، از جمله جلوگیری از برخورد جلو با تشخیص عابران پیاده و Safe Exit Assist، هشدار می دهد که رانندگان نزدیک شدن وسایل نقلیه هنگام باز بودن درب، هشدار می دهند. ویژگی های اضافی ایمنی عبارتند از نظارت کور نقطه با هشدار عبور ترافیکی عقب، و تغییر خط کمک.

استاندارد: سیستم صوتی رنگی 5 اینچ
کنترل های صوتی بلوتوث و فرمان برای دستورالعمل های SE اعمال می شود.
سیستم Blue Link متصل به خودرو با سه سال از سرویس های رایگان Blue Link که در نسخه Value اعمال می شود
شارژ بی سیم Qi به Limited اعمال می شود
AVN 5.0 موجود با پردازشگر سریعتر، Android Auto ™ و Apple CarPlay ™ و HERE HD Traffic 8 اینچ سیستم چندرسانه ای ناوبری ارائه شده با سطوح بالاتر صدا صوتی بی نظیر با 8 بلندگو شامل کانال مرکزی و ساب ووفر برای محدود
حالت Smart Shift Drive در SEL و بالاتر اعمال می شود
استاندارد: دوربین دید عقب با دستورالعمل های پویا
در حال حاضر در نسل ششم، Elantra بیش از 3 میلیون واحد را از زمان عرضه آن در ایالات متحده در سال 1991 به فروش رسانده است. Elantra چندین بار از جمله جدیدترین IIHS Top Safety Pick Plus برای سال 2018 دریافت کرده است.

علاوه بر کیفیت، قابلیت اطمینان و با پشتوانه بهترین گارانتی آمریکا، JD Power IQS به تازگی جایگاه سوم خودروهای هیوندای را در تحقیقات با کیفیت صنعت مورد توجه قرار داده است. Elantra در هیوندای مونتگومری، آلاباما و یونس سان، کره جنوبی ساخته شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *